حمايت مالي

معاونت امور بين الملل تصمیم دارد تا در فضای مجازی حضور موثرتری با تولید محتوای آموزشی، پژوهشی و فناورانه داشته باشد. در این راستا چهار روش ارائه دروس مجازی (دوره مجازی)، سخنرانی/کارگاه تخصصی مجازی (دوره کوتاه مدت)، مدرسه فصلی مجازی و همتایابی مجازی و تشکیل گروه­ های تحقیقاتی به منظور کسب حمايت­هاي مالي بین المللی مورد نظر مي ­باشد که در جدول زیر جزییات آن تبیین شده است. از آنجایی که حضور موثر در جوامع بین المللی علمی منوط به تولید محتوا به زبان انگلیسی است، حمایت­ های مالی مذکور با پیش فرض ارائه مطالب به زبان انگلیسی می­ باشد. شایان ذکر است که محتوای آماده شده بر روی سامانه ­هاي رسمی مجازي متعلق به دانشگاه قرار گرفته و علاقمندان می­ توانند از آن استفاده کنند.

عنوان نحوه تولید محتوا حمایت مالي
درس مجازی (دوره مجازی) با استفاده از نرم افزار BB FlashBack Pro طبق دستورالعمل هر واحد درسی  2  میلیون تومان  +  یک سوم حق ­التدریس (در زمان بازپخش درس)
سخنراني/ کارگاه تخصصي (دوره کوتاه مدت) مجازي* در سامانه آنلاين معرفي شده هر ساعت ضبط 750  هزار تومان  (حداکثر 7.5 میلیون تومان)
مدرسه فصلی مجازی* در سامانه آنلاين معرفي شده بر اساس پروپوزال ارائه شده حداکثر 40 میلیون تومان براي مجري (گروه اساتيد دانشگاه و همكاران صنعتي) در نظرگرفته خواهد شد.
همتایابی مجازی و تشکیل گروه­های تحقیقاتی برای کسب گرنت­های بین المللی مطابق با رويه به منظور تشکیل گروه­های تحقیقاتی بین المللی با دانشگاه­های خارجی به منظور تهیه و ارسال پروپوزال برای جذب حمایت مالی سازمان­های بین المللی حداکثر 60 میلیون تومان اختصاص داده می­ شود.

* درصورتيكه اين برنامه به همراه پرداخت شهريه باشد، استاد همكار در 75% سود حاصله از اين برنامه شريك خواهد بود.

از اساتید علاقمند تقاضا می ­گردد درخواست خود را به معاونت امور بین الملل از طریق فرم زير ارسال فرمایند.