طرح هاي حمايتي مركز مطالعات و همكاري هاي علمي بين المللي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري از پروژه هاي تحقيقاتي مشترك ايران- فرانسه

مركز مطالعات و همكاري­هاي علمي بين­ المللي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، در سال جاری قالب پژوهشی جدیدی را به عنوان طرح‌های ویژه، در مجموعه برنامه‌های حمایتی  خود از محققان و پژوهشگران و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی، پارک‌های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، قرار داده است. این طرح‌ها با هدف ارائه راهکارهای مفید و عملیاتی برای حل مشکلات راهبردی کشور تدوین شده است. در این راستا آن مرکز، این امکان را دارد که با تعدادی از طرح‌های ویژه هر کدام حداکثر تا مبلغ  2.000.000.000 ریال از طرح­ هاي منتخب حمایت بعمل آورد. شایان ذکر است مرکز مذكور در سال جاری از  طرح های مصوب ICRP و  ICARD هرکدام  به مبلغ 500.000.000 ريال و از طرح‌های منتخب جندی‌شاپور هر کدام به مبلغ 600.000.000 ريال حمایت بعمل خواهد آورد.

لذا از کلیه عزیزان دعوت به عمل می‌آید طرح‌نامه‌های پیشنهادی خود را از طریق سامانه طوبی ارسال نمایند. لازم به ذکر است اطلاعات تكميلي در خصوص ساير طرح­ هاي حمايتي آن مركز «برنامه جندی‌شاپور (برنامه پژوهشی مشترک ایران- فرانسه)، ICRP، ICARD، سیمرغ، آیسد، حمایت از همایش‌ها و کارگاه‌های بین‌المللی» در سامانه نام برده در سایت مرکز قابل دسترسی است. افزون بر آن، علاقمندان جهت دریافت اطلاعیه‌های مرکز می‌توانند به كانال تلگرام مرکز مراجعه فرمایید.